Sanifoam Hakkında

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

20 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren Sanifoam' un temel vizyonu çalışanlarına daima güven duymasıdır. Yıllar içinde makina parkımızı geliştirirken insanlarımızı geliştirmeyi de ilke edindik.

Teknoloji' ye, Ar-Ge' ye, Kalite'ye yatırım yaparken insanlarımıza da yatırım yaptık. Bu sayede kurulduğumuz günkü esnekliği ve gelişme ruhumuzu deneyimli kadromuzla canlı tutabiliyoruz....

Misyonumuz

Günümüz insanının hayatını kolaylaştıran ürünlerin başında sünger gelir. SANİFOAM, yüksek kaliteli süngerlerin tasarım ve üretim aşamalarında insana, çevreye, topluma saygıyı; müşterilerinin gereksinimlerine ortak mühendislik ve teknik danışmanlık anlayışı ile cevap vermeyi misyon edindi. Yenilikçi ve atılımcı olan firma, ilgilendiği tüm alanlarda yol gösterici çözüm ortaklığı yapmaktadır.

İhracatçı, özel marka üreticisi ve sistem ortağı olarak çalışan SANİFOAM, filtre, mobilya, ortopedi, sanayi, ambalaj, ses yalıtımı ve akustik düzenleme, temizlik ve perakende alanlarında müşteri gereksinimlerini ileri teknoloji ile karşılar. SANİFOAM, yenilikçi ruhu ve dinamik kadrosu ile ilgilendiği tüm sektörlerde bir yol gösterici olmaya devam edecektir.

Yıldırım Ulkat
Yönetim Kurulu Başkanı

Top